Sultanbeyli Paradox Alarm

ANALİZ DEPARTMANI : Biss Teknoloji Konularında uzman personeli ile çalışmanın talep edildiği işletmede risk analizlerini yapar . Analiz sonucu tespit edilen risklere ilişkin alınması gerekli teknolojik önlemler belirler projlerinde  . Şartname , konsept ekipman yerleşimi ,Marka ve model analizlerini yapıp müşteriye dosya halinde sunar.

PROJE DEPARTMANI : Yapılan analiz ve sartnameye göre uluslararası sistem dizayn kriterleri ve standartlar dikkate alınarak uygulamaya yönelik tek hat ve bağlantı çizelgeleri hazırlanır ve Müşteriye Sunulur 

SATIŞ DEPARTMANI :Proje departmanı tarafından hazırlanan analizde belirlenen malzemeleri temsilcisi olduğumuz firmaların ürünlerinden yada dünyada bu konuda imal edilmiş ürünlerden kaliteli güvenli ve ekonomik olanlarının tespit edilip. teklif haline getirilmesi. gerekli açıklayıcı tamamlayıcı doküman ile müşteriye sunulması .Platin teknoloji tarafından piyasaya yeni lanse edilen ürünlerin tanıtım organizasyonlarının yapılması konularında faaliyet gösterir. ‘’ Uluslararası standartlara haiz ürünleri kullanır ‘’ Bu sayede ülkemizin elektronik malzeme çöplüğü olmasının önlenmesine katkı sağlamaktayız.

ŞANTİYE DEPARTMANI: Proje onayı sonrasında yapılan iş programına göre gerekli altyapı kablolama işlerinin yapılması cihaz montajları ,devreye alınma ve diğer sistemlerle entegrasyon hizmetlerinin yapılması konularında faaliyet gösterir.

DÜZENLEYİCİ Ve ÖNLEYİCİ BAKIM : Kurulumları firmamız tarafından yapılan sistemlerin verimliliklerini artırmak ve sürdürülebilirliklerini sağlamak amacı ile sistemi oluşturan ekipmanların  çalışır durumda tutulması ancak bakım sürecinin iyi yönetilebilmesi ile sağlanır.Bakım Faaliyetlerini yapılış amacına ve biçimine göre sınıflandırıldığında ‘önleyici bakım’ ve ‘düzeltici bakım’ olarak ikiye ayırmak mümkündür.
Önleyici bakım, güvenirliliği zamana bağlı olarak değişen ekipmanların düzenli olarak yapılan bakım işlemleri ile güvenirliliğin istenmeyen noktalara kadar inmesini engellemeye çalışmaktır. Böylelikle sistemlerin  sürekli çalışır durumda tutulması sağlanır, verimlilik oranları artırılır.

TEKNİK SERVİS DEPARTMANI :Firmamız tarafından tesis edilmiş tüm sistemlerin periyodik bakım ,onarım ve yedek parça hizmetlerini tam donanımlı araçlarla kesintisiz olarak verir.

ÇAGRI MERKEZİ VE ALARM KONTROL MERKEZİ: 7/24 Hizmet veren merkezimiz ile teknik danışmanlık , uzaktan teknik donanımlarla arıza müdahalesi ,Alarm kontrol merkezi vasıtasıyla İşyeriniz ,eviniz ,yazlığınız yada deponuzda bulunan alarm sisteminin telefon hattı vasıtasıyla Kontrol merkezine bağlanarak alarm ve arızaların sürekli olarak takibi ve müdahalesi sağlanacaktır. Sistem Hırsızlık , yangın ,sağlık, su ve sel baskını  alarmlarında hizmet vermektedir. 7 / 24 Gözlem Merkezi Müşterileri Tarafımızca Takip Edilir